Kadınlar için en önemli şey elbette ki saçlarıdır. Saçların bakımlı ve sağlıklı olması, canlı gözükmesi için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan en önemlisi saç kesimidir. Yıl içerisinde en az 2 kez saç kesimi yaptırmak gerekmektedir. Yapılan kesim sayesinde saçların daha canlı görünmesi sağlanır ve uzarken sağlıklı uzar. Saç kesimi oldukça önemli bir bakım türüdür. Yalnızca bakım olarak düşünemeyiz. Şekil itibari ile saçların görüntüsünü de saç kesimi göstermektedir. Bu yüzden saç kesiminin yüz şekline uygun olarak kesilmesi çok önemlidir. Hangi yüz tipine hangi saç kesimi gideceğini çok iyi bilmek gerekir. Saçın yapısına göre de kesimler farklılık göstermektedir. Saç kesimi yaptırmadan önce bunları da göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Unutmayalım ki saç kesimi bir tasarımdır.

Yalnızca saç kesimi yaptırarak saçların sağlıklı hale gelmesini sağlayamayız. Gündelik hayatta kötü uygulamalara, havaya maruz kalan ve yıpranan saçlar için bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Saç bakımında ilk dikkate alınması gereken şey, saçın tipine ve eksikliğine göre seçilmesi gereken bakım ürünleridir. Maskeler ve serumlar sayesinde gündelik hayatta canlılığını yitiren saçlara ahenk katılması gerekmektedir. Kötü hava her şeyi olduğu gibi saç sağlığını da kötü etkilemektedir.

Saloon Team ekibi saç tasarımı ve bakımı konusunda siz değerli müşterilerine hizmet sunmak için bekliyor. Her biri alanında profesyonel olan ekibimiz hizmetinizde.